AKTUALNOŚCI:

Świąteczny wystrój

22 Grudzień 2011
 W naszej szkole prawdziwie można poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia! Wszystko to za sprawą Samorządu Uczniowskiego, który ogłosił konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Samorządu i w minionych dniach przygotowali piękne dekoracje świąteczne w salach lekcyjnych, a także na korytarzach.
więcej...

Szopka w naszej szkole

22 Grudzień 2011
 Zgodnie z kilkuletnią tradycją w naszej szkole na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia, tuż przy wejściu do szkoły, stanęła piękna szopka bożonarodzeniowa. Szopkę tą zbudowała młodzież z Samorządu Uczniowskiego. Zdjęcia wykonanej szopki, a także zdjęcia z jej przygotowywania można obejrzeć w galerii - serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć ...
więcej...

Koncert Charytatywny Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w BCK

22 Grudzień 2011
 Po raz kolejny młodzież z naszej szkoły włączyła się w akcję pomocy potrzebującym, biorąc udział w koncercie charytatywnym „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, który odbył się  11.12.11r  w Bychawskim Centrum Kultury.
Uczniowie z grupy tanecznej ZSZ zaprezentowali dwa tańce: poloneza i walca angielskiego, dostarczając wielu miłych wrażeń oglądającym występ.

więcej...

Mikołajkowy turniej siatkówki

21 Grudzień 2011
Mikołajkowy turniej siatkówki 6.12.2011r
Klasyfikacja końcowa- chłopcy:
I miejsce – klasy IV
II miejsce – klasy II
III miejsce – klasy III
IV miejsce – klasy I


więcej...

Numer specjalny "HUBALnews"

20 Grudzień 2011

  Właśnie ukazał się numer specjalny naszej szkolnej gazety. Poświęcony jest  wizycie naszych kolegów z zaprzyjaźnionych szkół. Zapraszamy do lektury.

 HUBALnews - czytaj

więcej...

Dziewczyny z "HUBALnews" w redakcji Kuriera Lubelskiego

15 Grudzień 2011
 14.12.2011 redakcja naszej gazetki szkolnej z paniami : Jolantą Szpytmą i Barbarą Długoszek miała okazję podejrzeć jak wygląda praca w redakcji dużej gazety. Było to możliwe dzięki dyrekcji naszej szkoły i pani Marii Krzos, która zajmuje się w gazecie projektem Junior Media a dwa tygodnie temu pisała o naszej  redakcji i gazetce we wtorkowym  dodatku do Kuriera Lubelskiego –Junior Media.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl