AKTUALNOŚCI:

Dni otwarte

27 Kwiecień 2012

27 kwietnia 2012 roku po raz kolejny w naszej szkole odbyły się DNI OTWARTE. Głównym celem tego przedsięwzięcia była promocja szkoły wśród gimnazjalistów. W tym dniu wszyscy mieli  niepowtarzalną okazję zobaczyć szkołę od „wewnątrz”. Gimnazjaliści zwiedzili sale lekcyjne, internat, bibliotekę oraz warsztaty szkolne. Na warsztatach  młodzież mogła obserwować pracę na poszczególnych działach. Na stoiskach edukacyjnych można było zapoznać się z ofertą Zespołu Szkół Zawodowych na rok szkolny 2012/2013.

więcej...

Uchwalenie Konstytucji 3 Maja

25 Kwiecień 2012

Wkrótce będziemy obchodzić Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dla wielu z nas ten dzień jest ważny, bo w historii naszej ojczyzny zapisał się złotymi zgłoskami.

Dnia 25.04.2012r. w naszej szkole odbył się apel z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Klasa II Ti w strojach szlacheckich przygotowała krótkie scenki przypominające okoliczności uchwalenia tego doniosłego aktu prawnego. Była to prawdziwa lekcja historii.

Galeria zdjęć ...

więcej...

Wyjazd do Anielina.

23 Kwiecień 2012
Mjr Henryk Dobrzański -,,HUBAL’’
1897-1940
,,Hubalowa legendo, ptakiem poleć w kraj .
Sławę wróć poległym, żywym pamięć daj!’’
20 kwietnia 2012 roku przedstawiciele klas pierwszych z opiekunami panią Urszulą Wilkołazką, panem Łukaszem Sobaszkiem i panem Jakubem Wieczorkiewiczem uczestniczyli w spotkaniu w Anielinie upamiętniającym 72  rocznicę śmierci mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” .

więcej...

Wyjazd do Rumunii w ramach projektu Comenius

18 Kwiecień 2012
W Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie trwają przygotowania do trzeciego spotkania nauczycieli i uczniów z 5 krajów w Rumunii w ramach projektu Comenius. Są to przedstawiciele Francji, Włoch, Hiszpanii, Polski i Rumunii. Fundusze z Unii Europejskiej pozyskała nauczycielka języka francuskiego Pani Lidia Gruda, która napisała projekt. Spotkanie będzie trwało od 6 do 12 maja 2012 r.

więcej...

Występy taneczne naszej młodzieży w BCK.

16 Kwiecień 2012
Dnia 15 kwietnia 2012 r. w BCK wystąpiła młodzież naszej szkoły uświetniając i umilając spotkanie z okazji Światowego Dnia Inwalidy w ramach Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. Uczniowie zatańczyli tańce towarzyskie : dostojnego poloneza i walca angielskiego . Są to uczestnicy koła tanecznego, które prowadzi pani Joanna Mendykowska. więcej...

II Edycja Konkursu Savoir - vivre`u

13 Kwiecień 2012
W dniu 12.04.2012r. w Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie, odbyła się II Edycja Konkursu Savoir - vivre`u w którym nasza drużyna w składzie: Konrad Małek – I Ti, Marek Nakonieczny – I Ti oraz Przemysław Zdybel – I TPs zajęła III miejsce.
Serdecznie gratulujemy naszym gentelmanom.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl