AKTUALNOŚCI:

Bonjour!

22 Marzec 2012
 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolejną relacją naszej grupy przebywającej we Francji. Młodzież uczestniczy w spotkaniu projektowym w ramach programu COMENIUS.We wtorkowy poranek (20 marca) rywalizowaliśmy ze sobą, biorąc udział w meczach piłki siatkowej. W poszczególnych zespołach znajdowali się uczestnicy z różnych państw biorących udział w spotkaniu. W trakcie zawodów uczestniczyliśmy także w projekcie "Eurotoman" - każdy z uczestników na tabliczce zapisywał lub rysował skojarzenia związane z Unią Europejską, a następnie wykonywał pamiątkową fotografię. więcej...

Dzień Samorządności

21 Marzec 2012
Wiosna astronomiczna zaczyna się w momencie gdy Słońce "przekracza" równik (ang: Equinox - równonoc wiosenna) ma to miejsce 20 lub 21 marca. Z okazji pierwszego dnia wiosny Samorząd Szkolny przygotował liczne atrakcje. Rozgrywki sportowe: halowa piłka nożna, piłka siatkowa, tenis stołowy .  Nagrodą dla zwycięzców był puchar dyrektora szkoły. Miłośnicy gier komputerowych mogli mile spędzić czas w salach komputerowych. Nowością były warsztaty artystyczne, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił ucząc się różnych technik wykonywania ozdób świątecznych.

Każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Galeria zdjęć...

więcej...

Nowy numer HUBALnews...

20 Marzec 2012
 Zachęcamy wszystkich do lektury kolejnego numeru gazety. Zachęćcie znajomych do lektury gazetki i odwiedzenia naszej strony internetowej. Gazetka została zgłoszona do konkursu. Możecie oddawać swój głos klikając na "niebieską łapkę" pod aktualnym numerem na stronie press.juniormedia.pl/hubalnews/


HUBALnews...
więcej...

Nasi uczniowie we Francji...

20 Marzec 2012

 W dniach 17 i 18 marca grupa uczniów oraz nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie gościła w Paryżu. Podróż samolotem z Warszawy była dla uczestników wyjazdu niesamowitym przeżyciem.

W stolicy Francji zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc – m. in. Łuk Triumfalny, Champs – Élysées, Luwr, katedrę Notre – Dame. Mieliśmy okazję zobaczyć również wieżę Eiffla. Szczególną atrakcją dla nas był wyjazd na ostatnie piętro wieży oraz możliwość podziwiania przepięknego widoku Paryża nocą. W stolicy Francji zatrzymaliśmy się w Polskiej Szkole, gdzie przed laty uczył się sam Adam Mickiewicz. Rodacy pracujący w Szkole przyjęli nas  bardzo gościnnie, za co składamy im serdeczne podziękowania!

więcej...

Wyjazd do Nantes

12 Marzec 2012
 W dniu 17 marca 2012 roku grupa siedmiu uczniów i czterech nauczycieli udaje się na siedmiodniowy pobyt do Francji. Grupę uczniów reprezentują uczniowie klas technikum tj. Anna Adamczuk, Patrycja Skoczylas, Piotr Chrzanowski, Krystian Kot, Tomasz Maj, Piotr Piechnik i Paweł Szymula.

Kadrę nauczycieli stanowią Lidia Gruda, Katarzyna Maciejczyk, Andrzej Pietrzak i Łukasz Sobaszek.

więcej...

Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!

08 Marzec 2012

__________________________________________

Lilia kwitnie, róża opada,
czerwony tulipan swe płatki składa.
My korzystając z tej sposobności,
życzymy Wam w Dniu Kobiet,
dużo szczęścia, zdrowia i radości.
Niech Wam życie słodko płynie
- w każdej chwili i godzinie.

Wszystkiego Najlepszego!!!

 
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl