AKTUALNOŚCI:

I Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Monte Cassino

02 Marzec 2012

 Dnia 22 lutego 2012r. w Starostwie Powiatowym w Lublinie odbył się etap powiatowy I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Monte Cassino. Wzięli w nim udział również uczniowie naszej szkoły: Patryk Sprawka oraz Przemysław Zdybel. Patryk Sprawka zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!

więcej...

Numer specjalny HUBALnews

26 Styczeń 2012
 Zachęcamy wszystkich do lektury kolejnego numeru gazety. Tym razem poświęcony jest on naszej szkole. Chcemy w ten sposób przybliżyć ją naszym kolegom z gimnazjów. Zachęćcie znajomych do lektury gazetki i odwiedzenia naszej strony internetowej.

Przekaż to wszystkim gościom - "HUBAL" to szkoła z przyszłością.

HUBALnews ...

więcej...

Halowa piłka nożna

25 Styczeń 2012
 

W miesiącu grudniu na hali ZS im. ks. A Kwiatkowskiego odbyła się Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej. Drużyna naszej szkoły w składzie : Kostrzewa Paweł, Styk Adam, Chmiel Marcin, Rubaj Przemysław, Kaszewski Piotr, Kowalczyk Adrian zajęła IV miejsce.


Galeria zdjęć ...

więcej...

Stypendium dla Michała

25 Styczeń 2012
 Stypendium Rady Ministrów rozdane!!!

W Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów 147 Stypendystom Prezesa Rady Ministrów, 7 Stypendystom Ministra Edukacji Narodowej oraz listów gratulacyjnych ich Rodzicom. W uroczystości udział wzięli Pani Henryka Strojnowska - Wojewoda Lubelski, Pan Krzysztof Żuk - Prezydent Miasta Lublin, Pan Mirosław Korbut - Dyrektor Departamentu Kultury Edukacji i Sportu reprezentując Marszałka Województwa Lubelskiego, Pan Krzysztof Babisz - Lubelski Kurator Oświaty. więcej...

Projekt unijny

25 Styczeń 2012
 Od 28 stycznia 2011 roku w naszym Zespole Szkół realizowany jest projekt „Moje ambicje – moja przyszłość”, który skierowany jest łącznie do sześciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu Lubelskiego i nadzorowany jest przez Zarząd Powiatu w Lublinie. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Z naszej szkoły docelowo w projekcie, którego celem głównym jest rozwój kompetencji kluczowych i umocnienie praktycznych umiejętności zawodowych zgodnych z potrzebami rynku pracy w okresie dwóch lat, weźmie udział 160 uczniów. więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl