AKTUALNOŚCI:

Projekt unijny

25 Styczeń 2012
 Od 28 stycznia 2011 roku w naszym Zespole Szkół realizowany jest projekt „Moje ambicje – moja przyszłość”, który skierowany jest łącznie do sześciu szkół ponadgimnazjalnych powiatu Lubelskiego i nadzorowany jest przez Zarząd Powiatu w Lublinie. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Z naszej szkoły docelowo w projekcie, którego celem głównym jest rozwój kompetencji kluczowych i umocnienie praktycznych umiejętności zawodowych zgodnych z potrzebami rynku pracy w okresie dwóch lat, weźmie udział 160 uczniów. więcej...

Zmiany w kształceniu ponadgimnazjalnym!!!

25 Styczeń 2012
 Od września nasi koledzy z klas III gimnazjum podejmą, jako pierwszy rocznik, naukę w zreformowanej szkole ponadgimnazjalnej. Zamiast przygotowania do zawodów uczniowie będą zdobywać kwalifikacje wymagane w tych zawodach lub niezbędne do wykonywania konkretnych prac. Zmiany społeczne, gospodarcze i technologiczne, jakie zachodzą w otaczającej nas rzeczywistości, prowadzą do wykreowania nowej roli szkoły zawodowej. Ma to być szkoła gruntownie kształtująca wiedzę i umiejętności uczniów tak, aby opuszczały ją osoby przygotowane do podjęcia pracy lub do dalszego kształcenia. więcej...

Świąteczny numer HUBALnews

24 Grudzień 2011
 Zapraszamy do lektury kolejnego numeru naszej gazety.HUBALnews

Tobie mały Panie…

23 Grudzień 2011
 Święta Bożego Narodzenia są bardzo bliskie sercu każdego Polaka, każdego człowieka, który postawił na Chrystusa. Objawiają głębię prawdy: Jak Bóg ukochał człowieka, skoro składa mu wizytę w miejscu jego zamieszkania przyjmując naturę ludzką ? Stajemy przy żłóbku Boga-Człowieka, przy skromnej kolebce by złożyć pokłon. Śpiewem kolęd i recytacją wierszy chcieliśmy wyrazić radość ze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
więcej...

Świąteczny wystrój

22 Grudzień 2011
 W naszej szkole prawdziwie można poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia! Wszystko to za sprawą Samorządu Uczniowskiego, który ogłosił konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Samorządu i w minionych dniach przygotowali piękne dekoracje świąteczne w salach lekcyjnych, a także na korytarzach.
więcej...

Szopka w naszej szkole

22 Grudzień 2011
 Zgodnie z kilkuletnią tradycją w naszej szkole na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia, tuż przy wejściu do szkoły, stanęła piękna szopka bożonarodzeniowa. Szopkę tą zbudowała młodzież z Samorządu Uczniowskiego. Zdjęcia wykonanej szopki, a także zdjęcia z jej przygotowywania można obejrzeć w galerii - serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć ...
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl