AKTUALNOŚCI:

Wiosenne sprzątanie Ziemi … w Hubalu.

24 Maj 2012

 W dniu 22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Na obchody składa się zwykle wiele wydarzeń organizowanych przez różnorodne instytucje, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie.

W tym roku "święto Ziemi" związane było z obchodami Międzynarodowego Roku Zrównoważonej Energii dla Wszystkich Ludzi, ogłoszonego przez ONZ. Światowy Dzień Ziemi '2012 w Polsce obchodzony był pod hasłem "Dobra energia dla wszystkich". Tradycyjnie w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi, Urząd Miejski w Bychawie zorganizował "Wiosenne Sprzątanie Ziemi", w której wzięły udział przede wszystkim gminne placówki oświatowe.

więcej...

Comenius - ostatni dzień w Rumunii

15 Maj 2012
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatniego dnia pobytu uczniów i nauczycieli w Rumunii w ramach projektu Comenius. Szczegółowa relacja wkrótce.

Galeria zdjęć ...
więcej...

Comenius - kolejny dzień w Rumunii

15 Maj 2012
  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z czwartego dnia pobytu uczniów i nauczycieli w Rumunii w ramach projektu Comenius. Szczegółowa relacja wkrótce.

Galeria zdjęć ...
więcej...

COMENIUS - trzeci dzień w Rumunii

11 Maj 2012

Kolejna relacja z Rumunii jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

Dzisiejszy dzień spędziliśmy w szkole, integrując się uczniami z zaprzyjaźnionych szkół.

więcej...

COMENIUS - kolejne dni pobytu

10 Maj 2012
Zachęcamy do zapoznania się z kolejną relacją z Rumunii. Grupa uczniów i nauczycieli z naszej szkoły przebywa w mieście Roman, gdzie odbywa się kolejne spotkanie w ramach programu COMENIUS.
więcej...

COMENIUS - wizyta w Rumunii - dzień 1

08 Maj 2012
Grupa z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie dotarła już na kolejne spoktanie projektowe w ramach programu COMENIUS. Spotkanie odbywa się z miejscowości Roman w Rumunii. Oto relacja jednej z uczennic:

Po długiej i wyczerpującej podróży (na szczęście urozmaiconej wspaniałymi widokami Słowacji, Węgier, Karpat i rumuńskich miasteczek), dotarliśmy do celu. I cóż macie pecha, że nie jechaliście z nami, bo przyjęli nas jak prezydenta – nocleg w drogim hotelu (4 gwiazdkowym), w białej pościeli, śniadanie bogatsze niż wigilia u babci, z rana biała limuzyna pod hotelem – niestety jak się później okazało nie dla nas.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl