AKTUALNOŚCI:

Wyjazd do Rumunii w ramach projektu Comenius

18 Kwiecień 2012
W Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. H. Dobrzańskiego w Bychawie trwają przygotowania do trzeciego spotkania nauczycieli i uczniów z 5 krajów w Rumunii w ramach projektu Comenius. Są to przedstawiciele Francji, Włoch, Hiszpanii, Polski i Rumunii. Fundusze z Unii Europejskiej pozyskała nauczycielka języka francuskiego Pani Lidia Gruda, która napisała projekt. Spotkanie będzie trwało od 6 do 12 maja 2012 r.

więcej...

Występy taneczne naszej młodzieży w BCK.

16 Kwiecień 2012
Dnia 15 kwietnia 2012 r. w BCK wystąpiła młodzież naszej szkoły uświetniając i umilając spotkanie z okazji Światowego Dnia Inwalidy w ramach Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. Uczniowie zatańczyli tańce towarzyskie : dostojnego poloneza i walca angielskiego . Są to uczestnicy koła tanecznego, które prowadzi pani Joanna Mendykowska. więcej...

II Edycja Konkursu Savoir - vivre`u

13 Kwiecień 2012
W dniu 12.04.2012r. w Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie, odbyła się II Edycja Konkursu Savoir - vivre`u w którym nasza drużyna w składzie: Konrad Małek – I Ti, Marek Nakonieczny – I Ti oraz Przemysław Zdybel – I TPs zajęła III miejsce.
Serdecznie gratulujemy naszym gentelmanom.
więcej...

Re-cool-lekcje - trzeci dzień

05 Kwiecień 2012
  Wielka Środa to " Jest DUCH ŚWIĘTY - jest impreza" w wykonaniu Maćka, studenta ekonomii i teologii i lidera jednej z grup modlitewnych Lublina. Duch Święty jest Osobą, która rozmraża naszą wiarę, jest jak samolot, na którego wylądowanie w naszym sercu przygotowywaliśmy się przez trzy dni re-cool-lekcji.

więcej...

‘’HUBALnews’’ laureatem marcowego konkursu ,,Junior w druku’’

04 Kwiecień 2012
 Nasza szkolna gazetka „HUBALnews” została nagrodzona w marcowym  konkursie ,,Junior w druku’’. Organizatorem konkursu jest Polskapresse Sp. z. o.o. Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu gazetek z całej Polski jury ,w skład którego wchodzą: przedstawiciele Polskapresse oraz Wydawnictwa Pedagogicznego Operon, nagrodziło 45 gazetek. Kolejne 5 wyłonili w drodze głosowania internauci oddając głosy na stronie internetowej www.juniormedia.pl/juniorwdruku. Jury brało pod uwagę : oryginalność gazetek, jakość zamieszczonych artykułów, jakość zdjęć, ogólne wrażenie estetyczne. Każda gazetka miała mieć format A3 i objętość 4 stron. więcej...

XII edycja konkursu plastycznego

04 Kwiecień 2012
  Praca zbiorowa uczniów naszej szkoły zdobyła wyróżnienie w XII edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej gminy Bychawa WIELKANOC’2012. Gratulujemy!!!
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl