AKTUALNOŚCI:

COMENIUS - trzeci dzień w Rumunii

11 Maj 2012

Kolejna relacja z Rumunii jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

Dzisiejszy dzień spędziliśmy w szkole, integrując się uczniami z zaprzyjaźnionych szkół.

więcej...

COMENIUS - kolejne dni pobytu

10 Maj 2012
Zachęcamy do zapoznania się z kolejną relacją z Rumunii. Grupa uczniów i nauczycieli z naszej szkoły przebywa w mieście Roman, gdzie odbywa się kolejne spotkanie w ramach programu COMENIUS.
więcej...

COMENIUS - wizyta w Rumunii - dzień 1

08 Maj 2012
Grupa z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie dotarła już na kolejne spoktanie projektowe w ramach programu COMENIUS. Spotkanie odbywa się z miejscowości Roman w Rumunii. Oto relacja jednej z uczennic:

Po długiej i wyczerpującej podróży (na szczęście urozmaiconej wspaniałymi widokami Słowacji, Węgier, Karpat i rumuńskich miasteczek), dotarliśmy do celu. I cóż macie pecha, że nie jechaliście z nami, bo przyjęli nas jak prezydenta – nocleg w drogim hotelu (4 gwiazdkowym), w białej pościeli, śniadanie bogatsze niż wigilia u babci, z rana biała limuzyna pod hotelem – niestety jak się później okazało nie dla nas.
więcej...

Dni otwarte

27 Kwiecień 2012

27 kwietnia 2012 roku po raz kolejny w naszej szkole odbyły się DNI OTWARTE. Głównym celem tego przedsięwzięcia była promocja szkoły wśród gimnazjalistów. W tym dniu wszyscy mieli  niepowtarzalną okazję zobaczyć szkołę od „wewnątrz”. Gimnazjaliści zwiedzili sale lekcyjne, internat, bibliotekę oraz warsztaty szkolne. Na warsztatach  młodzież mogła obserwować pracę na poszczególnych działach. Na stoiskach edukacyjnych można było zapoznać się z ofertą Zespołu Szkół Zawodowych na rok szkolny 2012/2013.

więcej...

Uchwalenie Konstytucji 3 Maja

25 Kwiecień 2012

Wkrótce będziemy obchodzić Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dla wielu z nas ten dzień jest ważny, bo w historii naszej ojczyzny zapisał się złotymi zgłoskami.

Dnia 25.04.2012r. w naszej szkole odbył się apel z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Klasa II Ti w strojach szlacheckich przygotowała krótkie scenki przypominające okoliczności uchwalenia tego doniosłego aktu prawnego. Była to prawdziwa lekcja historii.

Galeria zdjęć ...

więcej...

Wyjazd do Anielina.

23 Kwiecień 2012
Mjr Henryk Dobrzański -,,HUBAL’’
1897-1940
,,Hubalowa legendo, ptakiem poleć w kraj .
Sławę wróć poległym, żywym pamięć daj!’’
20 kwietnia 2012 roku przedstawiciele klas pierwszych z opiekunami panią Urszulą Wilkołazką, panem Łukaszem Sobaszkiem i panem Jakubem Wieczorkiewiczem uczestniczyli w spotkaniu w Anielinie upamiętniającym 72  rocznicę śmierci mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” .

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl