AKTUALNOŚCI:

XII edycja konkursu plastycznego

04 Kwiecień 2012
  Praca zbiorowa uczniów naszej szkoły zdobyła wyróżnienie w XII edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej gminy Bychawa WIELKANOC’2012. Gratulujemy!!!
więcej...

Re-cool-lekcje - dzien drugi

04 Kwiecień 2012
3 kwietnia  2012 roku czyli Wielki Wtorek, Hubal już drugi dzień oddaje swoje serce do przeglądu! „ JEZUS – profil dostępy” czyli pasja, autentyzm, naturalność, moc słowa, radość i modlitwa Bartka. Były narkoman i raper zachęcał do patrzenia w niebo, rozpostarcia skrzydeł i szybowania, jak orły! Zarapował nam w  sposób żywiołowy i z pasją swoją historię życia i wyjścia z narkotyków. Nie dajmy sobie wyrwać marzeń z serca i powtarzajmy uporem słowa modlitwy oddania życia Jezusowi. więcej...

Re-cool-lekcje - dzień pierwszy

02 Kwiecień 2012
"Każdy chce zrozumienia
Miłości niezawodnej
Współczucia pragnie sam

Każdy chce przebaczenia
Łaski Zbawiciela
Nadziei mocnej

Zbawca, On porusza góry
Mój Bóg wybawić mnie chce
On wybawić mnie chce"


http://www.youtu(...)7ti9LZ2Y

Dziś Paweł opowidział nam o swoich poszukiwaniach Boga w życiu i zachęcał do wykłócania się z NIM... Miłość Boga i grzech, to dwa bieguny naszego życia.


więcej...

Kiermasz wielkanocny

02 Kwiecień 2012
  31 marca 2012 roku w Bychawskim Centrum Kultury odbył się Kiermasz Wielkanocny, podczas którego panie: Joanna Mendykowska, Anna Pikul, Anna Prajsnar i Agnieszka Siek prezentowały prace i stroiki świąteczne wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr Henryka Dobrzańskiego w Bychawie – HUBALA.

Galeria zdjęć...
więcej...

Stypendium Tomka

02 Kwiecień 2012
  Wzorem lat ubiegłych najlepsi uczniowie naszego powiatu zostali nagrodzeni stypendiami Starosty Lubelskiego. Stypendia przyznawane są za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie. Wśród wyróżnionych znalazł się również uczeń naszej szkoły Tomasz Maj z klasy IV Technikum Informatycznego, którego wychowawcą jest Pan Tomasz Stoczkowski. Uroczystość odbyła się w siedzibie Starostwa Lubelskiego. Stypendyści odebrali wyróżnienia z rąk starosty Pawła Pikuli i Przewodniczący Rady Powiatu Sławomira Zygo. Wszystkim wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów.

więcej...

Szkolenie Microsoftu

02 Kwiecień 2012

  20 marca 2012 roku w naszym Zespole Szkół odbyło się szkolenie w ramach projektu „Szkoła Nowych Technologii” realizowanego we współpracy z firmą Microsoft oraz wydawnictwem WSiP.  Składało się ono z 5 wykładów dotyczących technologii HTML 5, Windows Phone, Kinect, Usługi Windows Live oraz Tworzenia stron internetowych. Prowadzone było przez studentów informatyki Politechniki Lubelskiej w Lublinie. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesięcioro uczniów klas Technikum informatycznego.

Galeria zdjęć...

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl