AKTUALNOŚCI:

Szkolenie Microsoftu

02 Kwiecień 2012

  20 marca 2012 roku w naszym Zespole Szkół odbyło się szkolenie w ramach projektu „Szkoła Nowych Technologii” realizowanego we współpracy z firmą Microsoft oraz wydawnictwem WSiP.  Składało się ono z 5 wykładów dotyczących technologii HTML 5, Windows Phone, Kinect, Usługi Windows Live oraz Tworzenia stron internetowych. Prowadzone było przez studentów informatyki Politechniki Lubelskiej w Lublinie. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesięcioro uczniów klas Technikum informatycznego.

Galeria zdjęć...

więcej...

Nie będzie łączenia szkół!!!

02 Kwiecień 2012
 Miło nam poinformować wszystkich, że Starostwo Powiatowe w Lublinie wycofało się z projektu, który zakładał rozwiązanie naszej szkoły i włączenie jej do Zespołu Szkół im ks. Antoniego Kwiatkowskiego.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy poparcia, jakie otrzymaliśmy od mieszkańców Bychawy i okolic. Gorąco dziękujemy Rodzicom za wszelkie starania, jakie podjęli aby nie doszło do rozwiązania szkoły.

Cieszymy się, że "Hubalowa legenda" nie przejdzie w zapomnienie i 1.X.2012r. po raz kolejny zabrzmi w naszych muach, a człowiek, "który nikomu się nie kłaniał, o awanse nie dbał" i poświęcił swoje życie Ojczyźnie będzie nadal wzorem dla kolejnych roczników uczniów naszej szkoły.
więcej...

Re-cool-lekcje

30 Marzec 2012

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

W dniach 02-04 kwietnia (WIELKI POMIEDZIAŁEK, WILEKI WTOREK, WIELKA ŚRODA) odbędą się rekolekcje wielkopostne w HUBALU, pt. "Oddaj serce do przeglądu". Prowadzić je będą młodzi ludzie związani z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie, z Przystankiem Jezus (tym przy Przystanku Woodstock), z Pallotynami oraz innymi grupami duszpasterskimi. Przekazywać będą treści w sposób nowatorski używając środków multimedialnych,  a przede wszystkim konkretów dotyczących historii swojego życia. Dopełnieniem będą spotkania z małżeństwami oraz możliwość rozmowy z księdzem i spowiedzi.
więcej...

Comenius - ostatnie dni pobytu

28 Marzec 2012
 Grupa z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Bychawie, która w poprzednim tygodniu gościła we francuskim mieście Nantes jest już w domu. Poniżej przedstawiamy relację z trzech ostatnich dni pobytu. Już wkrótce na naszej stronie pojawi się film dotyczący spotkania projektowego COMENIUS we Francji. więcej...

XII Jarmark Wielkanocny

26 Marzec 2012
  W niedzielę 25 marca 2012 roku w Regionalnym Ośrodku Kultury i Sportu w Krzczonowie na XII Jarmarku Wielkanocnym uczniowie: Anna Buda, Krzysztof Buda i nauczyciele: p. Joanna Mendykowska, p. Agnieszka Siek, p. Urszula Wilkołazka oraz p. Jaromir Łokaj promowali kierunki kształcenia w : TECHNIKUM i ZASADNICZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ. Podczas Jarmarku odbył się przegląd zespołów ludowych oraz rozstrzygnięcie konkursu na Pisankę Krzczonowską.

Oferta edukacyjna szkoły. (kliknij aby zobaczyć)

 Galeria zdjęć ...
 

więcej...

Bonjour!

22 Marzec 2012
 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolejną relacją naszej grupy przebywającej we Francji. Młodzież uczestniczy w spotkaniu projektowym w ramach programu COMENIUS.We wtorkowy poranek (20 marca) rywalizowaliśmy ze sobą, biorąc udział w meczach piłki siatkowej. W poszczególnych zespołach znajdowali się uczestnicy z różnych państw biorących udział w spotkaniu. W trakcie zawodów uczestniczyliśmy także w projekcie "Eurotoman" - każdy z uczestników na tabliczce zapisywał lub rysował skojarzenia związane z Unią Europejską, a następnie wykonywał pamiątkową fotografię. więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl