AKTUALNOŚCI:

WITAMY W HUBALU !!!!

17 Październik 2012
W nowym roku szkolnym 2012/13 do naszego grona dołączyło 106 pierwszaków. Wśród nich są przyszli informatycy,  fryzjerki, technicy pojazdów samochodowych, mechanicy, a także słuchacze Policealnej Szkoły Zawodowej dla dorosłych.

Zaszczytu bycia wychowawcą klasy dostąpili:


I ZSZ- pan Wiesław Olech

I TPS- pan Janusz Sagan

I TI / TUF-pan Tomasz Stoczkowski

I PSZ- opiekun  pan Robert Skoczylas


więcej...

Comenius - Hiszpania dzień pierwszy

16 Październik 2012
  Nasza podróż do Hiszpanii rozpoczęła się lotem z Krakowa do Malagi. Był on  dla nas dużą atrakcją,  z okien podziwialiśmy niesamowite widoki.  Lotnisko  położone jest  nad morzem i gdy podchodziliśmy do lądowania z bliska mogliśmy obserwować lazurowy kolor Morza Śródziemnego.
więcej...

Wszystkiego Najlepszego!!!

12 Październik 2012
W jednym z ważniejszych dni 
w całym roku szkolnym, Dniu Nauczyciela, 
chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia 
wszystkim nauczycielom.
Dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, 
wielu sukcesów zawodowych 
oraz zadowolenia z uczniów

życzy Samorząd Uczniowski wraz z uczniami!!!więcej...

Wyjazd do Hiszpanii

11 Październik 2012
  W Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” trwają przygotowania do spotkania nauczycieli i uczniów w Hiszpanii w ramach projektu „Comenius”. Spotkanie będzie trwało od 13 do 20 października 2012.

Tematem przewodnim spotkania jest tożsamość narodowa krajów biorących udział w projekcie.

więcej...

Technik usług fryzjerskich

10 Październik 2012
Nowością w naszej szkole jest kierunek technik usług fryzjerskich. W tej chwili kształci się w tym kierunku 15 dziewcząt. Specjalnie dla nich dzięki środkom: sponsorów, Rady Rodziców i pozyskanym funduszom ze sprzedaży pierogów  w czasie festynu,  została przygotowana i wyposażona pracownia. Pani Anna Poniewozik prowadzi w niej zajęcia teoretyczne i praktyczne.


więcej...

"Dumą naszą sztandar..."

01 Październik 2012

  "Dumą naszą sztandar, Twoje imię na nim i my tak jak dawniej Hubalowi ułani"

28.09.2012 r. w murach naszej szkoły po raz 24 zabrzmiała „Hubalowa legenda”. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Lublinie – starosta Paweł Pikula, naczelnik Wydziału Edukacji p. Elżbieta Kozik, zastępca naczelnika Wydziału Edukacji p. Hanna Gołofit, wiceprzewodniczący Rady Powiatu p. Krzysztof Chmielik, burmistrz Bychawy Janusz Urban, ksiądz proboszcz Andrzej Kuś, dyrektorzy okolicznych szkół i instytucji, sponsorzy, emerytowani nauczyciele, rodzice.

Uroczystość rozpoczęła się poświęceniem, przez księdza Konrada Szlachtę, kamienia z tablicą upamiętniającą postać majora Henryka Dobrzańskiego Następnie pan dyrektor Jerzy Sprawka poprosił księdza o odprawienie mszy świętej, w czasie której  uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Od tej chwili na nich także będzie spoczywał obowiązek dbania o tradycje i dobre imię naszej szkoły.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl