AKTUALNOŚCI:

I TURNIEJ KSZYKÓWKI ULICZNEJ

21 Czerwiec 2012
16.06.2012 w Bychawie odbył się I Turniej Koszykówki Ulicznej. W turnieju tym wzięło udział 8 drużyn w kategorii OPEN, a w nich drużyna z Naszej Szkoły w składzie: Bartłomiej Tylus, Marzec Zbigniew, Marzec Tomasz i Łokaj Jaromir. Zawody po pasjonującym finale wygrała lubelska drużyna "Amelinum Team", która nieznacznie pokonała naszą reprezentację "Hubala" z Bychawy. Kolegium sędziowskie doceniło występ Jaromira Łokaja, przyznając naszemu wuefiście nagrodę MVP w kat. OPEN.   
GRATULUJEMY!!!
więcej...

Bychawskie muzykowanie przy św. Janie

21 Czerwiec 2012
W niedzielę 17 czerwca2012 roku  uczniowie naszej szkoły: Konrad Małek, Marek Nakonieczny, Przemysław Zdybel, Adrian Szwałek i  Zbigniew Stelmach wzięli udział w  "Bychawskim Muzykowaniu przy Św. Janie". Do przeglądu przygotował ich pan Łukasz Sobaszek. Muzykowanie odbywa się już od 10 lat , ma charakter przeglądu piosenki religijnej. Udział biorą w nim schole, zespoły parafialne oraz chóry. Każdy zespół prezentuje przygotowane  utwory o tematyce religijnej. Organizatorzy zapewnili liczne atrakcje, tegoroczną gwiazdą Muzykowania był zespół ANIELSI!! Gratulujemy i liczymy na kolejny występ.

Galeria zdjęć...
więcej...

EuroHUBAL 2012

12 Czerwiec 2012

 12 czerwca 2012 roku wychowawcy współpracując z pielęgniarką szkolną oraz nauczycielami wychowania fizycznego zorganizowali Dzień Sportu połączony z turniejem pierwszej pomocy przedmedycznej.  W zawodach tych rywalizowały 5 osobowe drużyny poszczególnych klas, które wykazały się wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi z zakresu pierwszej pomocy. Najlepsi okazali się uczniowie reprezentujący klasę III Ti. Pani pielęgniarka Renata Płaza wykonała instruktażowy pokaz resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Po wyczerpującym wysiłku umysłowym można było delektować się słodkościami w EUROkawierence, w której znalazły się ciasta charakterystyczne dla krajów biorących udział w projekcie Comenius (Francja, Hiszpania, Włochy, Rumunia, Polska).

więcej...

V Ogólnopolski Konkurs "Generał Władysław Anders i jego żołnierze"

06 Czerwiec 2012
 Dnia 05 czerwca 2012r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie odbył się V Ogólnopolski Konkurs "Generał Władysław Anders i jego żołnierze". Nie zabrakło na nim również uczniów naszej szkoły. Reprezentowali ją: Michał Paśko, Patryk Sprawka i Przemysław Zdybel wszyscy z klasy I TPS.

Galeria zdjęć...
więcej...

Goście z Białorusi

29 Maj 2012
  W dniach 27-28 maj 2012 w obiektach naszej szkoły gościliśmy członków zespołu Spadczyna z Białorusi. Przyjęliśmy ich zgodnie z polską gośninnością. Goście byli mile zaskoczeni i zauroczeni miejscem, gdzie przyszło im zamieszkać.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl