AKTUALNOŚCI:

Wyjazd do Hiszpanii

11 Październik 2012
  W Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” trwają przygotowania do spotkania nauczycieli i uczniów w Hiszpanii w ramach projektu „Comenius”. Spotkanie będzie trwało od 13 do 20 października 2012.

Tematem przewodnim spotkania jest tożsamość narodowa krajów biorących udział w projekcie.

więcej...

Technik usług fryzjerskich

10 Październik 2012
Nowością w naszej szkole jest kierunek technik usług fryzjerskich. W tej chwili kształci się w tym kierunku 15 dziewcząt. Specjalnie dla nich dzięki środkom: sponsorów, Rady Rodziców i pozyskanym funduszom ze sprzedaży pierogów  w czasie festynu,  została przygotowana i wyposażona pracownia. Pani Anna Poniewozik prowadzi w niej zajęcia teoretyczne i praktyczne.


więcej...

"Dumą naszą sztandar..."

01 Październik 2012

  "Dumą naszą sztandar, Twoje imię na nim i my tak jak dawniej Hubalowi ułani"

28.09.2012 r. w murach naszej szkoły po raz 24 zabrzmiała „Hubalowa legenda”. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Lublinie – starosta Paweł Pikula, naczelnik Wydziału Edukacji p. Elżbieta Kozik, zastępca naczelnika Wydziału Edukacji p. Hanna Gołofit, wiceprzewodniczący Rady Powiatu p. Krzysztof Chmielik, burmistrz Bychawy Janusz Urban, ksiądz proboszcz Andrzej Kuś, dyrektorzy okolicznych szkół i instytucji, sponsorzy, emerytowani nauczyciele, rodzice.

Uroczystość rozpoczęła się poświęceniem, przez księdza Konrada Szlachtę, kamienia z tablicą upamiętniającą postać majora Henryka Dobrzańskiego Następnie pan dyrektor Jerzy Sprawka poprosił księdza o odprawienie mszy świętej, w czasie której  uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Od tej chwili na nich także będzie spoczywał obowiązek dbania o tradycje i dobre imię naszej szkoły.

więcej...

"Hubal" dalej zwycięża !!!

24 Wrzesień 2012
  W dniu 23 września 2012 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej drogi w gminie Zakrzew. Połączone zostało ono z II Powiatowymi Biegami Ulicznymi pod hasłem "Biegaj z nami" na trasie Targowisko - Zakrzew. Impreza odbywała się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Lublinie oraz Gminy Zakrzew.
więcej...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

04 Wrzesień 2012
 W "HUBALU" rozpoczął się nowy rok szkolny 2012/2013. Pan dyrektor powitał wszystkich uczniów i nauczycieli, a szczególnie uczniów klas pierwszych! Nowością w szkole jest klasa technik usług fryzjerskich. Wszystkim życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym!!!      

więcej...

Nowy numer "HUBALnews"

29 Czerwiec 2012
Zapraszamy wszystkich do lektury ostatniego przed wakacjami numeru gazetki. Życzymy wszystkim udanych wakacji!!!

HUBALnews
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl