AKTUALNOŚCI:

EuroHUBAL 2012

12 Czerwiec 2012

 12 czerwca 2012 roku wychowawcy współpracując z pielęgniarką szkolną oraz nauczycielami wychowania fizycznego zorganizowali Dzień Sportu połączony z turniejem pierwszej pomocy przedmedycznej.  W zawodach tych rywalizowały 5 osobowe drużyny poszczególnych klas, które wykazały się wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi z zakresu pierwszej pomocy. Najlepsi okazali się uczniowie reprezentujący klasę III Ti. Pani pielęgniarka Renata Płaza wykonała instruktażowy pokaz resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Po wyczerpującym wysiłku umysłowym można było delektować się słodkościami w EUROkawierence, w której znalazły się ciasta charakterystyczne dla krajów biorących udział w projekcie Comenius (Francja, Hiszpania, Włochy, Rumunia, Polska).

więcej...

V Ogólnopolski Konkurs "Generał Władysław Anders i jego żołnierze"

06 Czerwiec 2012
 Dnia 05 czerwca 2012r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie odbył się V Ogólnopolski Konkurs "Generał Władysław Anders i jego żołnierze". Nie zabrakło na nim również uczniów naszej szkoły. Reprezentowali ją: Michał Paśko, Patryk Sprawka i Przemysław Zdybel wszyscy z klasy I TPS.

Galeria zdjęć...
więcej...

Goście z Białorusi

29 Maj 2012
  W dniach 27-28 maj 2012 w obiektach naszej szkoły gościliśmy członków zespołu Spadczyna z Białorusi. Przyjęliśmy ich zgodnie z polską gośninnością. Goście byli mile zaskoczeni i zauroczeni miejscem, gdzie przyszło im zamieszkać.
więcej...

Pierogi z "Dżemem'

29 Maj 2012

 27 maja po raz trzynasty Bychawa przeżyła oblężenie smakoszy pierogów. Wydawać może się to trochę dziwne, wszak pierogi to produkt dostępny prawie w każdym sklepie spożywczym. Sekret tkwi w tym, że nasze są po prostu najlepsze !!! Nigdzie tak dobrze nie smakują jak na Festynie w Krainie Pierogów. Ruskie, z kaszą i z serem, z ryżem, z kapustą, z mięsem, z owocami, z soczewicą , ze szpinakiem zjedzone w pośpiechu, w tłumie ludzi mają swój niepowtarzalny smak…

więcej...

Nowy numer "HUBALnews'

28 Maj 2012
Zapraszamy do lektury majowego numeru naszej gazety.


 HUBALnews - czytaj
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl