AKTUALNOŚCI:

"Dumą naszą sztandar..."

01 Październik 2012

  "Dumą naszą sztandar, Twoje imię na nim i my tak jak dawniej Hubalowi ułani"

28.09.2012 r. w murach naszej szkoły po raz 24 zabrzmiała „Hubalowa legenda”. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Lublinie – starosta Paweł Pikula, naczelnik Wydziału Edukacji p. Elżbieta Kozik, zastępca naczelnika Wydziału Edukacji p. Hanna Gołofit, wiceprzewodniczący Rady Powiatu p. Krzysztof Chmielik, burmistrz Bychawy Janusz Urban, ksiądz proboszcz Andrzej Kuś, dyrektorzy okolicznych szkół i instytucji, sponsorzy, emerytowani nauczyciele, rodzice.

Uroczystość rozpoczęła się poświęceniem, przez księdza Konrada Szlachtę, kamienia z tablicą upamiętniającą postać majora Henryka Dobrzańskiego Następnie pan dyrektor Jerzy Sprawka poprosił księdza o odprawienie mszy świętej, w czasie której  uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Od tej chwili na nich także będzie spoczywał obowiązek dbania o tradycje i dobre imię naszej szkoły.

więcej...

"Hubal" dalej zwycięża !!!

24 Wrzesień 2012
  W dniu 23 września 2012 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowej drogi w gminie Zakrzew. Połączone zostało ono z II Powiatowymi Biegami Ulicznymi pod hasłem "Biegaj z nami" na trasie Targowisko - Zakrzew. Impreza odbywała się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Lublinie oraz Gminy Zakrzew.
więcej...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

04 Wrzesień 2012
 W "HUBALU" rozpoczął się nowy rok szkolny 2012/2013. Pan dyrektor powitał wszystkich uczniów i nauczycieli, a szczególnie uczniów klas pierwszych! Nowością w szkole jest klasa technik usług fryzjerskich. Wszystkim życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym!!!      

więcej...

Nowy numer "HUBALnews"

29 Czerwiec 2012
Zapraszamy wszystkich do lektury ostatniego przed wakacjami numeru gazetki. Życzymy wszystkim udanych wakacji!!!

HUBALnews
więcej...

I TURNIEJ KSZYKÓWKI ULICZNEJ

21 Czerwiec 2012
16.06.2012 w Bychawie odbył się I Turniej Koszykówki Ulicznej. W turnieju tym wzięło udział 8 drużyn w kategorii OPEN, a w nich drużyna z Naszej Szkoły w składzie: Bartłomiej Tylus, Marzec Zbigniew, Marzec Tomasz i Łokaj Jaromir. Zawody po pasjonującym finale wygrała lubelska drużyna "Amelinum Team", która nieznacznie pokonała naszą reprezentację "Hubala" z Bychawy. Kolegium sędziowskie doceniło występ Jaromira Łokaja, przyznając naszemu wuefiście nagrodę MVP w kat. OPEN.   
GRATULUJEMY!!!
więcej...

Bychawskie muzykowanie przy św. Janie

21 Czerwiec 2012
W niedzielę 17 czerwca2012 roku  uczniowie naszej szkoły: Konrad Małek, Marek Nakonieczny, Przemysław Zdybel, Adrian Szwałek i  Zbigniew Stelmach wzięli udział w  "Bychawskim Muzykowaniu przy Św. Janie". Do przeglądu przygotował ich pan Łukasz Sobaszek. Muzykowanie odbywa się już od 10 lat , ma charakter przeglądu piosenki religijnej. Udział biorą w nim schole, zespoły parafialne oraz chóry. Każdy zespół prezentuje przygotowane  utwory o tematyce religijnej. Organizatorzy zapewnili liczne atrakcje, tegoroczną gwiazdą Muzykowania był zespół ANIELSI!! Gratulujemy i liczymy na kolejny występ.

Galeria zdjęć...
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl