AKTUALNOŚCI:

„Wigilijne dzieło pomocy”

21 Grudzień 2012

 Od 17 do 19 grudnia 2012 r. Szkolne Koło Caritas razem z klasą I Ti/tuf zorganizowało kiermasz świąteczny „Wigilijne dzieło pomocy”. Zebrana kwota w wysokości 520 zł zostanie przeznaczona na leczenie dla uczennicy naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu pieniędzy.

Galeria zdjęć...

więcej...

„Pomóż dzieciom przetrwać zimę”

21 Grudzień 2012

 W dniu 11 i 12 grudnia 2012 r. uczniowie szkolnego Koła Caritas włączyli się do akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.  Produkty trwałe zbierane w markecie Carrefour Express oraz  Biedronka przeznaczono na paczki dla potrzebujących rodzin.

Serdecznie dziękujemy kierownictwu marketów za współpracę.

więcej...

Wigilia klasy I Ti/uf

20 Grudzień 2012
 Dnia 20 grudnia 2012 roku klasa 1Ti/uf wraz z wychowawcą Tomaszem Stoczkowskim zorganizowała wspólnie pierwszą wigilię klasową. W spotkaniu wzięła udział prawie cała klasa. Gościli również nauczyciele: Pani Anna Poniewozik oraz Pan Mirosław Wieczorkiewicz. Spotkanie rozpoczęło się standardowo podzieleniem opłatkiem i złożeniem życzeń. Na wigilijnym stole tradycyjnie było 12 potraw, nie zabrakło oczywiście śledzi oraz czerwonego barszczu z uszkami.
więcej...

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej

19 Grudzień 2012

 Dnia 14.12. 2012 roku w Zespole Szkół im. ks. A.Kwiatkowskiego, odbyła się Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej. Drużyna naszej szkoły w składzie : Adam Styk, Marcin Chmiel, Krystain Buczkowski, Sylwester Kwietniewski, Przemysław Kamiński, Arkadiusz Rubaj, Krzysztof Moczybroda, Rafał Skrzypek, Kamil Styk, zajęła III miejsce.

Galeria zdjęć...

więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

19 Grudzień 2012

 Dnia 6.12.2012r. jak co roku w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów, które rozegrały swoje mecze systemem pucharowym. Po niezwykle zaciętej rywalizacji wyłoniono trzy najlepsze drużyny w szkole.

I miejsce – klasa III TM/TPS

II miejsce – klasa II Ti/TM

III miejsce – klasa IV TM

Galeria zdjęć ...

więcej...

Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym

19 Grudzień 2012

Dnia 20.11.2012 roku, w Zespole Szkół Techniki Rolniczej w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym drużynowym. Drużyna  naszej szkoły w składzie Nakonieczny Marek i Pizoń Adrian , zajęła II miejsce, awansując do rozgrywek rejonowych.

Gratulujemy!!!

Galeria zdjęć...

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl