AKTUALNOŚCI:

Międzyszkolny konkus recytatorski poezji patriotycznej

21 Listopad 2012

19 listopada, po raz trzeci, odbył się w naszej szkole międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyzny”. Wzięło w nim udział 40 uczestników z 8 szkół: Zespołu Szkół w Niedrzwicy Dużej, Gimnazjum w Tarnawce, Gimnazjum w Wysokiem, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach, Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza  Kościuszki w Bełżycach, Gimnazjum nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie, Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach, Zespołu Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. majora Henryka Dobrzańskiego w Bychawie. Cieszymy się z tego, że z każdym rokiem zgłaszają swój udział w konkursie kolejne szkoły.  

więcej...

Nowy numer "HUBALnews"

19 Listopad 2012
Zapraszamy wszystkich do lektury ostatniego numeru gazetki szkolnej "HUBALnews". Życzymy wszystkim przyjemnej lektury!!!HUBALnews ....
więcej...

94 Rocznica Odzyskania Niepodległości

12 Listopad 2012

 „Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości” – Józef Piłsudski.

W dniu 9 listopada 2012r. w naszej szkole odbył się apel z okazji 94 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczniowie z klasy IV i II technikum przypomnieli historię legionów i postać marszałka Józefa Piłsudskiego. W niedzielę 11 listopada przed uroczystą mszą św. w intencji Ojczyzny młodzież naszej szkoły w krótkim montażu słowno – muzycznym zaprezentowała poezję legionową. Po mszy złożono wieńce pod pomnikiem marszałka Piłsudskiego.

więcej...

Michał wśród najlepszych stypendystów woj. lubelskiego

07 Listopad 2012

264 najlepszych uczniów ze szkół województwa lubelskiego otrzymało w tym roku stypendia Prezesa Rady Ministrów. W poniedziałek  5 listopada 2012 roku, w Sali Błękitnej  Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie uroczyście wręczono im dyplomy potwierdzające przyznanie stypendiów. W tym roku szkolnym po raz kolejny stypendium to otrzymał Michał Krzyżanek z klasy IV TM, który na uroczystość wręczenia udał się z rodzicami i wychowawczynią panią Katarzyną Maciejczyk.

więcej...

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym

07 Listopad 2012

W dniu 30.10.2012r. w ZSTR w Piotrowicach odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali :


 


w kategorii chłopców  :

        - Pizoń Adrian (IV miejsce) awans do rejonu

        - Nakonieczny Marek (VI miejsce)

w kategorii dziewcząt:

        - Dycha Katarzyna(VI miejsce)

        - Skoczylas Patrycja(X miejsce)

Galeria zdjęć ...

więcej...

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym chłopców

05 Listopad 2012

Dnia 26.10.2012r. odbyły się szkolne zawody w tenisie stołowym chłopców. 

I miejsce - Adrian Pizoń klasa II Ti/TM
II miejsce - Marek Nakonieczny klasa II Ti/TM
III miejsce – Sylwester Kwietniewski – klasa IV TM/TPS


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !!!!!!!

Galeria zdjęć ...

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl