AKTUALNOŚCI:

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej

19 Grudzień 2012

 Dnia 14.12. 2012 roku w Zespole Szkół im. ks. A.Kwiatkowskiego, odbyła się Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej. Drużyna naszej szkoły w składzie : Adam Styk, Marcin Chmiel, Krystain Buczkowski, Sylwester Kwietniewski, Przemysław Kamiński, Arkadiusz Rubaj, Krzysztof Moczybroda, Rafał Skrzypek, Kamil Styk, zajęła III miejsce.

Galeria zdjęć...

więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

19 Grudzień 2012

 Dnia 6.12.2012r. jak co roku w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów, które rozegrały swoje mecze systemem pucharowym. Po niezwykle zaciętej rywalizacji wyłoniono trzy najlepsze drużyny w szkole.

I miejsce – klasa III TM/TPS

II miejsce – klasa II Ti/TM

III miejsce – klasa IV TM

Galeria zdjęć ...

więcej...

Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym

19 Grudzień 2012

Dnia 20.11.2012 roku, w Zespole Szkół Techniki Rolniczej w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym drużynowym. Drużyna  naszej szkoły w składzie Nakonieczny Marek i Pizoń Adrian , zajęła II miejsce, awansując do rozgrywek rejonowych.

Gratulujemy!!!

Galeria zdjęć...

więcej...

XV Spotkania Regionalne

13 Grudzień 2012
12 grudnia 2012 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez Bychawskie Towarzystwo Regionalne. Tematem, XV  już spotkania, były  „Zabawy i zabawki dziecięce w dawnej Polsce jako składnik kultury bycia i rozrywki”. Celem tegorocznej imprezy było przypomnienie i odtworzenie  dawnych zabaw, zabawek dziecięcych i form spędzania  wolnego czasu  przez naszych rodziców, dziadków i pradziadków.
więcej...

Wyróżnienie dla Izy

13 Grudzień 2012

 Miło nam poinformować, że w XIII edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej gminy Bychawa BOŻE NARODZENIE 2012, praca  uczennicy z klasy I TI/TUF Izabeli Sujki zdobyła wyróżnienie. Do tej edycji wpłynęła rekordowa liczba prac - 261GRATULUJEMY!!!

więcej...

"Moje ambicje - moja przyszłość"

12 Grudzień 2012
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu studyjnego do VW Poznań w dniach 18-19 listopad 2012r. oraz zdjęć z praktych zawodowych w Perfect Car, serwisie Hondy oraz Skody w okresie 26.11 - 07.12.2012r. w ramach projektu "Moje ambicje - moja przyszłość".

Galeria zdjęć - VW Poznań ...

Galeria zdjęć - praktyki ...

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl