AKTUALNOŚCI:

Już jutro Mikołaj!!!

05 Grudzień 2012


I ty możesz zostać świętym mikołajem!!!


W DNIU 6 GRUDNIA ZBIERAMY PRODUKTY SPOŻYWCZE (TRWAŁE) NA RZECZ NAJUBOŻSZYCH Z NASZEJ GMINY. ARTYKUŁY MOŻNA SKŁADAĆ DO SKRZYNKI PRZY KĄCIKU PATRONA.

UWAGA – KAŻDY KTO PRZYNIESIE CHOCIAŻ JEDEN PRODUKT BĘDZIE ZWOLNIONY Z ODPOWIEDZI NA WSZYSTKICH LEKCJACH W TYM DNIU!!!

Zapraszamy!!!
więcej...

Andrzejki 2012

30 Listopad 2012
Dnia 30.11.2012r w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Z tej okazji Samorząd uczniowski przygotował wiele wróżb Andrzejkowych oraz inne atrakcje.

więcej...

Wycieczka do Warszawy

29 Listopad 2012

27 listopada w ramach zajęć z „ABC małego biznesu” realizowanych w ramach projektu „Moje ambicje moja przyszłość” grupa młodzieży z naszej szkoły pod opieką prowadzącej zajęcia p. Moniki Stanickiej, pojechała do Warszawy. Uczniowie zwiedzili Gabinet Numizmatyczny Mennicy Polskiej, gdzie obejrzeli film o historii Mennicy, wystawę główną na której gromadzone są eksponaty od 1766r. Po wspólnym obiedzie oglądali zabytki Starówki, a w godzinach wieczornych wrócili do Bychawy.

Galeria zdjęć ...

więcej...

"Zbieraj nakrętki i pomóż chorym dzieciom"

28 Listopad 2012
 W tym roku Nasza Szkoła, podobnie jak w roku ubiegłym, bierze udział w akcji zbierania plastikowych nakrętek. Zbiórka nakrętek to pomysł sprawdzony. Wyrabia systematyczny nawyk segregowania odpadów, jakże potrzebny w naszych czasach. A ponadto daje poczucie, że możemy zrobić coś dobrego. Pomóc. Warto przyłączyć się do akcji, bo w ten sposób można pomóc chorym dzieciom. Dlatego od ponad dwóch lat jesteśmy nakręceni na pomaganie.

Zanim wyrzucisz do śmieci pustą plastikową butelkę po wodzie mineralnej, soku czy środku chemicznym, odkręć z niej nakrętkę. Mniej śmieci, więcej radości! W prosty sposób możecie zmieniać świat na lepsze. Co zrobić? Zbierajmy nakrętki plastikowe, ze wszystkich opakowań. Nakrętki, które zbierzemy, Lubelskie Hospicjum im. Małego Księcia sprzeda firmie zajmującej się ich utylizacją. Uzyskane w ten sposób pieniądze, Hospicjum zagospodaruje na potrzeby chorych dzieci.

więcej...

„Zamień śmieci w radość chorych dzieci"

27 Listopad 2012
 „Zamień śmieci w radość chorych dzieci" - to hasło aktualnej akcji zbierania plastikowych nakrętek, dla Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. W tym roku Nasza Szkoła, podobnie jak w roku ubiegłym, bierze udział w akcji zbierania plastikowych nakrętek. W dniu dzisiajszym dyrektor szkoły Pan Jerzy Sprawka wraz z pracownikiem szkoły Panem Bogusławem Sobkowiczem, przekazali zebrane przez społeczność szkolną nakrętki dla Hospicjum.

więcej...

Wieczór Andrzejkowy w internacie

22 Listopad 2012

Mieszkańcy internatu wspólnie z wychowawczyniami: panią Anetą Cieślak oraz Moniką Stanicką przygotowali Wieczór Andrzejkowy. Była to wspaniała okazja do spotkania się przy obficie zastawionym stole. Wszystkie dania zimne i gorące przygotowała młodzież. Spotkanie to umilały atrakcyjne wróżby andrzejkowe. Swoją obecnością zaszczycił wszystkich dyrektor szkoły pan Jerzy Sprawka.Galeria zdjęć ...

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl