AKTUALNOŚCI:

Jarmark wielkanocny Krzczonów 2013

18 Marzec 2013

  W niedzielę 17 marca 2013 roku na Jarmarku Wielkanocnym w Krzczonowie przedstawiciele naszej szkoły zaprezentowali ozdoby wielkanocne wykonane przez rodziców, uczniów i nauczycieli. Stoisko z ozdobami zaaranżowały panie Joanna Mendykowska, Urszula Wilkołazka, Barbara Długoszek, Beata Krzysiak oraz pan Władysław Krzysiak. W trakcie jarmarku można było podziwiać tradycyjne pisanki krzczonowskie i występy zespołów regionalnych. Zachęcamy do pielęgnowania tradycji świąt wielkanocnych.

Galeria zdjęć ...

Podaruj serce innym

14 Marzec 2013
     W  dniu 14.03.2013 roku zorganizowaliśmy Akcję Pobierania Krwi przeprowadzoną przez Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. Uczniowie mogli oddać krew w budynku szkoły, gdzie zorganizowano mobilny punkt poboru krwi. W warunkach specjalistycznego ambulansu, w godzinach od 9:00 do 13:00 można było bezpiecznie podzielić się tym co drugiemu człowiekowi warunkuje niejednokrotnie "drugie życie". Zgodnie z oczekiwaniami od samego rana chętni gromadzili się przed wyznaczonym punktem poboru krwi.
więcej...

Dar krwi darem serca!!!

13 Marzec 2013
   "Bezpieczeństwo krwi zaczyna się ode mnie".

Krwiodawcą może być każdy zdrowy człowiek. Tylko wówczas oddanie krwi nie będzie szkodliwe dla organizmu, a pobrana krew lub osocze nie będą stanowić zagrożenia dla chorych.Nie wahaj się - podejmij decyzję.
 

 Przyjdź w najbliższy czwartek 

14 marca 2013r. o godz. 9:00 

do naszej szkoły:

  •   wypoczęty,
  •   po lekkim, ubogotłuszczowym posiłku,
  •   z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, prawem jazdy, paszportem),
  •   dzień wcześniej nie spożywaj żadnego alkoholu.
  •  

 Dar krwi darem serca!!!

„MŁODZIEŻ ZWALCZA POŻARY” - eliminacje gminne

11 Marzec 2013
  

    W dniu 07.03.2013 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy odbyły się eliminacje gminne edycji XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „MŁODZIEŻ ZWALCZA POŻARY”. W eliminacjach brało udział przeszło 60 uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych z terenu gminy Bychawa. W konkursie udział wzięła również grupa uczniów naszej szkoły, których przygotowywali pan Marcin Kryk - nauczyciel PO i BHP oraz Janusz Sagan – pedagog szkolny.

więcej...

Dzień Kobiet

08 Marzec 2013

W imieniu wszystkich mężczyzn naszej szkoły z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć naszym Nauczycielkom oraz Koleżankom życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzach Waszych gościł tak samo często, jak w tym dniu. Bądźcie zawsze szczęśliwe, złym losom nieznane, uprzejme, czułe, tkliwe, przez wszystkich kochane.

Prezentacja szkoły w Starostwie Powiatowym

08 Marzec 2013

   7 marca 2013 roku przedstawiciele naszej szkoły zaprezentowali ofertę edukacyjną na spotkaniu w Starostwie Powiatowy w Lublinie. Uczniowie przygotowani przez panie: Annę Poniewozik, Joannę Mendykowską i Urszulę Wilkołazką wystąpili z fragmentem pokazu ,,Karnawałowy zawrót głowy’’ w nowatorski sposób promując kierunki kształcenia w HUBALU. Pokaz wzbogacony był prezentacją multimedialną przygotowaną pod kierunkiem pana Roberta Skoczylasa. Na stoisku szkolnym można było zapoznać się z kierunkami kształcenia, otrzymać ulotkę i  gazetkę szkolną ,,HUBALnews’’ , porozmawiać z dyrektorem szkoły,nauczycielami i uczniami, oraz skosztować szkolnych ciasteczek. ZAPRASZAMY DO HUBALA!!

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl