AKTUALNOŚCI:

„SZKOLNY KONKURS WIEDZY O AIDS”

06 Grudzień 2012

   Z okazji ”Światowego Dnia walki z AIDS” obchodzonego 1 grudnia, w naszej szkole odbędzie się szkolny konkurs wiedzy o HIV i AIDS. Celem konkursu jest podniesienie wiedzy na temat HIV i AIDS oraz kształtowanie postawy tolerancji wobec nosicieli HIV i chorych na AIDS.

   Organizacja i przebieg konkursu zamieszczone są w poniżej w regulaminie konkursu. Konkurs współorganizowany jest przez p. Zofię Sztyrak – pielęgniarka szkolna, Annę Pikul – nauczyciel biologii, Tomasza Stoczkowskiego – nauczyciel informatyki i Janusza Sagana – pedagog szkolny.

więcej...

Z wizytą na AIRPORT LUBLIN …

06 Grudzień 2012

   Na ten dzień wszyscy czekaliśmy ponad dwa lata. Nareszcie budowa portu lotniczego AIRPORT LUBLIN  dobiegła końca. Z tej też okazji, w sobotę 1 grudnia 2012 roku  zorganizowano dzień otwarty lotniska. Wśród zwiedzających była również grupa – uczniowie klasy I Tps i nauczyciele /Jerzy Sprawka, Janusz Sagan i Jakub Wieczorkiewicz/ - z naszej szkoły. Dzień otwarty cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Lublina i regionu. W sumie według organizatorów, w tym dniu lotnisko odwiedziło około 20 tys. osób.

więcej...

Twoja Krew nadzieją dla chorych

06 Grudzień 2012

"Bezpieczeństwo krwi zaczyna się ode mnie".

Krwiodawcą może być każdy zdrowy człowiek. Tylko wówczas oddanie krwi nie będzie szkodliwe dla organizmu, a pobrana krew lub osocze nie będą stanowić zagrożenia dla chorych.

Twoja krew jest najlepsza, bo płynie prosto z serca.

Oddawanie krwi jest całkowicie bezpieczne, ponieważ do pobierania krwi używany jest wyłącznie jałowy sprzęt jednorazowego użytku.

więcej...

Już jutro Mikołaj!!!

05 Grudzień 2012


I ty możesz zostać świętym mikołajem!!!


W DNIU 6 GRUDNIA ZBIERAMY PRODUKTY SPOŻYWCZE (TRWAŁE) NA RZECZ NAJUBOŻSZYCH Z NASZEJ GMINY. ARTYKUŁY MOŻNA SKŁADAĆ DO SKRZYNKI PRZY KĄCIKU PATRONA.

UWAGA – KAŻDY KTO PRZYNIESIE CHOCIAŻ JEDEN PRODUKT BĘDZIE ZWOLNIONY Z ODPOWIEDZI NA WSZYSTKICH LEKCJACH W TYM DNIU!!!

Zapraszamy!!!
więcej...

Andrzejki 2012

30 Listopad 2012
Dnia 30.11.2012r w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Z tej okazji Samorząd uczniowski przygotował wiele wróżb Andrzejkowych oraz inne atrakcje.

więcej...

Wycieczka do Warszawy

29 Listopad 2012

27 listopada w ramach zajęć z „ABC małego biznesu” realizowanych w ramach projektu „Moje ambicje moja przyszłość” grupa młodzieży z naszej szkoły pod opieką prowadzącej zajęcia p. Moniki Stanickiej, pojechała do Warszawy. Uczniowie zwiedzili Gabinet Numizmatyczny Mennicy Polskiej, gdzie obejrzeli film o historii Mennicy, wystawę główną na której gromadzone są eksponaty od 1766r. Po wspólnym obiedzie oglądali zabytki Starówki, a w godzinach wieczornych wrócili do Bychawy.

Galeria zdjęć ...

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl