AKTUALNOŚCI:

„Młodzież zapobiega pożarom”

08 Luty 2013

   „WIATR, WYPADEK, OGIEŃ, WODA - STRAŻAK ZAWSZE RĘKĘ PODA!!! – to brzmi pięknie.

 

   W dniu 26.02.2013 roku /wtorek/  w godzinach 10201110 /4. godz. lekcyjna/  w sali 28, odbędą się wewnątrzszkolne eliminacje do XXXVI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ  2013.

 

   Eliminacje będą miały formę pytań testowych jednokrotnego wyboru i mają wyłonić 5 - 8 osób do etapu gminnego, który odbędzie się w dniach 4 – 8 marca 2013 roku w UM i G Bychawa. Szczegółowe informacje oraz zapisy u p. Marcina Kryka lub p. Janusza Sagana. Etap szkolny obejmuje test pisemny /45 pytań/.

więcej...

„Minęła studniówka z wielkim hukiem . Czas ucieka i matura coraz bliżej….”

05 Luty 2013

  2.02.2013 r.  uczniowie klas maturalnych przeżywali swój pierwszy prawdziwy bal. Piękne kreacje dziewczyn, chłopcy w garniturach, zaproszeni goście, rodzice, wszystko to sprawiło, że magia wieczoru udzieliła się wszystkim. Uroczystość poprowadzili: Klaudia Krzykała i Marcin Socha, którzy powitali zebranych, podziękowali dyrekcji szkoły, nauczycielom, rodzicom za trud włożony w ich wychowanie ,kształcenie i przygotowanie balu. Po przemówieniu pana dyrektora i odczytaniu opisu poloneza z ‘’Pana Tadeusza’’, wychowawczyni klasy IV TM/TPS pani Katarzyna Maciejczyk  i Wojciech Poniewozik rozpoczęli  poloneza.
 

więcej...

Zebranie z rodzicami - wywiadówka

04 Luty 2013

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców lub opiekunów na zebranie podsumowujące pierwszy semestr roku szkolnego 2012/2013, które odbędzie się dnia 07.02.2013 r. (czwatrek) o godzinie 16:00.

więcej...

Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS …

01 Luty 2013

   Choroba AIDS jest jednym z największych problemów współczesnego świata. „Światowy Dzień AIDS” przypadający co roku 1 grudnia, jest doskonałą okazją do uświadomienia nam wszystkim, że HIV i AIDS to problem, który dotyczy każdego z nas. W związku z tym postanowiliśmy i my zorganizować Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS, którego adresatami byli uczniowie klas I, II i III. W końcu listopada został ogłoszony konkurs, który opracował i przygotował pedagog szkolny p. Janusz Sagan. Informacja została powieszona w widocznym miejscu dla uczniów /okolice kącika Patrona/ a także przekazywali ją wychowawcy klas i nauczyciel biologii na prośbę pedagoga szkolnego.

więcej...

Karnawałowy zawrót głowy!!!

24 Styczeń 2013

27 stycznia 2013 r. w Bychawskim Centrum Kultury odbył się pokaz fryzur pt. „Karnawałowy Zawrót Głowy”, którego celem było zaprezentowanie umiejętności fryzjerskich uczennic klasy I kształcących się w zawodzie Technik Usług Fryzjerskich w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie.


W niedzielę, mimo mroźnej aury, stylistki fryzur  już od wczesnych godzin porannych, pod kierunkiem nauczycielki Pani Anny Poniewozik, przygotowywały się do pokazu. O godz. 14.00 w BCK w sali wypełnionej po brzegi odbyło się karnawałowe show na miarę naszych czasów. Dziewczęta zaprezentowały fryzury - „miejski szyk”, koktajlowe i okolicznościowe.

więcej...

Warsztaty dla gimnazjalistów

20 Styczeń 2013
 Zapraszamy uczniów gimnazjów do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez naszą szkołę w czasie ferii. w naszej szkole możesz miło i przyjemnie spędzić czas.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl