AKTUALNOŚCI:

Wyróżnienie dla Izy

13 Grudzień 2012

 Miło nam poinformować, że w XIII edycji konkursu plastycznego na projekt świątecznej kartki pocztowej gminy Bychawa BOŻE NARODZENIE 2012, praca  uczennicy z klasy I TI/TUF Izabeli Sujki zdobyła wyróżnienie. Do tej edycji wpłynęła rekordowa liczba prac - 261GRATULUJEMY!!!

więcej...

"Moje ambicje - moja przyszłość"

12 Grudzień 2012
 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu studyjnego do VW Poznań w dniach 18-19 listopad 2012r. oraz zdjęć z praktych zawodowych w Perfect Car, serwisie Hondy oraz Skody w okresie 26.11 - 07.12.2012r. w ramach projektu "Moje ambicje - moja przyszłość".

Galeria zdjęć - VW Poznań ...

Galeria zdjęć - praktyki ...

więcej...

Akcja Honorowego Oddawania Krwi

10 Grudzień 2012
W dniu 10 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie odbyła się akcja oddawania krwi pod hasłem „Podaruj radość innym”. Akcję zorganizował Samorząd Uczniowski we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. więcej...

Mikołajki 2012

07 Grudzień 2012

Każdy z nas lubi być obdarzony prezentami. W dniu 6 grudnia w naszej szkole „rządził” Mikołaj w otoczeniu pięknych śnieżynek. Częstował klasy cukierkami i rózgami. Z tej okazji odbył się też Mikołajkowy Turniej Trójek Siatkarskich zorganizowany przez Panią Katarzynę Maciejczyk oraz zbieranie darów dla potrzebujących które zorganizował i nadzorował Samorząd Uczniowski. Uczniowie mogli podzielić się w tym dniu z biedniejszymi mieszkańcami naszej gminy. Zapewniamy że każdy dar serca zostanie w przyszłości wynagrodzony nie tylko przez św. Mikołaja, bo „każde dobro okazane drugiemu człowiekowi wraca do nas w dwójnasób”Galeria zdjęć ...

więcej...

„SZKOLNY KONKURS WIEDZY O AIDS”

06 Grudzień 2012

   Z okazji ”Światowego Dnia walki z AIDS” obchodzonego 1 grudnia, w naszej szkole odbędzie się szkolny konkurs wiedzy o HIV i AIDS. Celem konkursu jest podniesienie wiedzy na temat HIV i AIDS oraz kształtowanie postawy tolerancji wobec nosicieli HIV i chorych na AIDS.

   Organizacja i przebieg konkursu zamieszczone są w poniżej w regulaminie konkursu. Konkurs współorganizowany jest przez p. Zofię Sztyrak – pielęgniarka szkolna, Annę Pikul – nauczyciel biologii, Tomasza Stoczkowskiego – nauczyciel informatyki i Janusza Sagana – pedagog szkolny.

więcej...

Z wizytą na AIRPORT LUBLIN …

06 Grudzień 2012

   Na ten dzień wszyscy czekaliśmy ponad dwa lata. Nareszcie budowa portu lotniczego AIRPORT LUBLIN  dobiegła końca. Z tej też okazji, w sobotę 1 grudnia 2012 roku  zorganizowano dzień otwarty lotniska. Wśród zwiedzających była również grupa – uczniowie klasy I Tps i nauczyciele /Jerzy Sprawka, Janusz Sagan i Jakub Wieczorkiewicz/ - z naszej szkoły. Dzień otwarty cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Lublina i regionu. W sumie według organizatorów, w tym dniu lotnisko odwiedziło około 20 tys. osób.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl