AKTUALNOŚCI:

Dożynki powiatowe w Radawcu

02 Wrzesień 2013
  Dnia 1 września 2013r. w Radawcu odbyły się dożynki powiatowe. Podczas dożynek nasza szkła przygotowała stoisko promocyjne. Na dożynki udali się pan dyrektor Jerzy Sprawka, panie Monika Stanicka i Anna Pikul oraz panowie Marcin Kryk i Robert Skoczylas.

Galeria zdjęć ...

Rozpoczecie roku szkolego 2013/2014

28 Sierpień 2013

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 w naszej szkole odbędzie się 2 września (poniedziałek) o godzienie 10:00. Msza święta rozpoczynająca nowy rok szkolny odbędzie się o godz. 8:30 w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Bychawie.

Wyprawka szkolna

20 Sierpień 2013
   Szanowni Państwo,
Przypominamy o możliwości uzyskania dofinansowania do zakupu podręczników dla uczniów w ramach kolejnej edycji rządowego programu „Wyprawka szkolna”. Program skierowany jest do uczniów, którzy w roku szkolnym 2013/ 14 będą uczęszczać do:

więcej...

Rekrutacja 2013/2014

01 Sierpień 2013
  W dalszym ciągu prowadzimy nabór do Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodach: Technik Informatyk, Technik Usług Fryzjerskich, Technik Pojazdów Samochodowych oraz Mechanik Pojazdów Samochodowych. Posiadamy również wolne miejsca w Policealnej Szkole Zawodowej dla dorosłych kształcącej w zawodzie Technik Informatyk w systemie zaocznym.

Czas wakacji ...

30 Czerwiec 2013
 Nadszedł wreszcie wyczekiwany okres wypoczynku i ładowania baterii - wakacje. Dnia 28 czerwca cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2012/2013. Podczas tego wydarzenia podsumowaliśmy nasze osiągnięcia i cieszyliśmy się z sukcesów szkoły w mijającym roku szkolnym. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, brali udział w konkursach, zaangażowani byli w prace na rzecz szkoły, godnie reprezentowali szkołę w środowisku oraz mogli pochwalić się znaczącymi sukcesami sportowymi zostali wyróżnieni nagrodami i dyplomami przyznanymi przez dyrektora szkoły.

więcej...

WSPIERAJ SWOJĄ BIBLIOTEKĘ

24 Czerwiec 2013
 

Potrzebujesz podręcznika, encyklopedii czy interesującej książki?

Wejdź na stronę Księgarni Internetowej Gandalf  www.gandalf.com.pl  zrób zakupy i podaj ten kod - DRUGI.

Każde zrealizowane zamówienie to punkty dla naszej biblioteki, które wymienimy na książki !!

Powiedz o akcji swoim znajomym. Każda złotówka ma znaczenie!!!

Pamiętajcie o bibliotece kupując podręczniki na nowy rok szkolny!!!

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl