AKTUALNOŚCI:

Dzień Ziemi

29 Maj 2013
  Kolejny finał Światowego Dnia Ziemi już za nami. Międzynarodowy Dzień Ziemi został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2009 r. Ma on na celu promowanie ekologicznych nawyków oraz zwrócenie uwagi na problemy dotyczące zanieczyszczania ziemi. Dzień Ziemi jest bardzo ważny w naszym zabieganym życiu. Tego dnia możemy na chwilę przystanąć, zatrzymać się i zastanowić. więcej...

Festyn w Krainie Pierogów

27 Maj 2013
  26 maja 2013 roku, po raz czternasty Bychawa przeżyła oblężenie smakoszy pierogów. Nigdzie tak dobrze nie smakują jak na Festynie w Krainie Pierogów. Ruskie, z kaszą i z serem, z ryżem, z kapustą, z mięsem, z owocami, z soczewicą, ze szpinakiem zjedzone w pośpiechu, w tłumie ludzi mają swój niepowtarzalny smak… więcej...

Cisco Networking Academy w naszej szkole

23 Maj 2013

  Miło jest nam poinfomować, że w naszej szkole powstaje Akademia Cisco (Cisco Networking Academy), w której uczniowie kształcący się w zawodzie Technik Informatyk będą mogli zdobywać nowe umiejętności i kwalifikacje oraz zdawać certyfikaty firmy Cisco. 

 Cisco Networking Academy ...

Dzień Godności

16 Maj 2013

 16 maja 2013 r. uczennice technikum- technik usług fryzjerskich uczestniczyły w plenerowych obchodach "Dnia Godności osób z niepełnosprawnością Intelektualną". Spotkanie odbyło się w ruinach zamku nad bychawskim zalewem. Pod czujnym okiem pani Anny Poniewozik, stylistki fryzur zaprezentowały swoje umiejętności, upinając wyszukane, niecodzienne fryzury. Gratulujemy talentu!!!

Galeria zdjęć - część pierwsza ...
Galeria zdjęć - część druga ...

Targi edukacyjne w Gimnazjum Nr 1

15 Maj 2013
  14 maja 2013 roku przedstawiciele naszej szkoły odpowiedzieli na zaproszenie Gimnazjum Nr 1 im Obrońców Ojczyzny i wzięli udział w Targach Edukacyjnych . W nowatorski sposób zaprezentowali naszą ofertę edukacyjną. Panie Agnieszka Siek i Urszula Wilkołazka zaaranżowały wystrój stoiska , na którym można było zapoznać się z kierunkami kształcenia, otrzymać ulotkę i  gazetkę szkolną ,,HUBALnews’’ Gimnazjaliści mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami i uzyskać szczegółowe informacje o szkole.
więcej...

Nowy numer "HUBALnews"

13 Maj 2013
  Zapraszamy wszystkich do lektury nowego numeru gazetki szkolnej "HUBALnews". Życzymy wszystkim przyjemnej lektury!!!


HUBALnews ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl