AKTUALNOŚCI:

Rekrutacja 2013/2014

01 Sierpień 2013
  W dalszym ciągu prowadzimy nabór do Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodach: Technik Informatyk, Technik Usług Fryzjerskich, Technik Pojazdów Samochodowych oraz Mechanik Pojazdów Samochodowych. Posiadamy również wolne miejsca w Policealnej Szkole Zawodowej dla dorosłych kształcącej w zawodzie Technik Informatyk w systemie zaocznym.

Czas wakacji ...

30 Czerwiec 2013
 Nadszedł wreszcie wyczekiwany okres wypoczynku i ładowania baterii - wakacje. Dnia 28 czerwca cała społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2012/2013. Podczas tego wydarzenia podsumowaliśmy nasze osiągnięcia i cieszyliśmy się z sukcesów szkoły w mijającym roku szkolnym. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, brali udział w konkursach, zaangażowani byli w prace na rzecz szkoły, godnie reprezentowali szkołę w środowisku oraz mogli pochwalić się znaczącymi sukcesami sportowymi zostali wyróżnieni nagrodami i dyplomami przyznanymi przez dyrektora szkoły.

więcej...

WSPIERAJ SWOJĄ BIBLIOTEKĘ

24 Czerwiec 2013
 

Potrzebujesz podręcznika, encyklopedii czy interesującej książki?

Wejdź na stronę Księgarni Internetowej Gandalf  www.gandalf.com.pl  zrób zakupy i podaj ten kod - DRUGI.

Każde zrealizowane zamówienie to punkty dla naszej biblioteki, które wymienimy na książki !!

Powiedz o akcji swoim znajomym. Każda złotówka ma znaczenie!!!

Pamiętajcie o bibliotece kupując podręczniki na nowy rok szkolny!!!

„Kropla do kropli, a uzbiera się życie”

24 Czerwiec 2013
 

Krew nazywana jest darem życia, gdyż jest niezbędna do ratowania ludzkiego zdrowia. Zapotrzebowanie na nią jest ogromne. Aby wyjść naprzeciw młodzieży chętnej do oddawania krwi, w dniu 18 czerwca 2013 r. przeprowadziliśmy kolejną, trzecią w tym roku szkolnym akcję honorowego oddawania krwi. Koordynatorem akcji był Pan Janusz Sagan – pedagog szkolny we współpracy z samorządem szkolnym. W akcji uczestniczyło 36 osób.

więcej...

Festiwal zdrowia

13 Czerwiec 2013
  W dniu 12 czerwca 2013r. w naszej szkole odbył się festiwal zdrowia. Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania. Uczniowie klas pierwszych i drugich realizując zadania projektu, wykonali plakaty dotyczące zdrowia oraz wzięli udział w quizie na temat zdrowego odżywiania. więcej...

ProfiAuto Show

04 Czerwiec 2013
    Tegoroczne targi ProfiAuto Show to najnowsze modele samochodów, stylowe „klasyki” i „wypasione” modele różnych marek samochodów oraz samochody terenowe i kultowe motocykle. udział wzięło 140 wystawców z branży Automotive. Na targach ProfiAuto Show w katowickim Spodku każdy fan motoryzacji mógł znaleźć coś dla siebie. W trakcie dwóch dni, targi odwiedziło także ponad 35 tysięcy osób. więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl